Return to site

Про спорт, материнство і постійний розвиток -
Аліна Котолуп, проект Fitness Open Air

Автор проекту Аліна Котолуп
Як виникла ідея проекту?
Було багато ідей і амбіцій. Ідея Фітнес Open Air прийшла вже в процесі роботи та навчання на конкурсі ІДР.  Ця ідея близька мені особисто як людині, яка любить спорт на свіжому повітрі і активно цікавиться всім? що пов'язане зі здоров'ям і новими напрямками спорту. Плюс я саме збиралася активно приходити у форму після пологів. А ще під час конкурсу я розкрила в собі таємні бажання - організовувати події і нести людям приклад здорового способу. Все це гармонійно вилилося в проект Фітнес Open Air.
Що для тебе було головною мотивацією реалізувати проект?
Коли я виграла в конкурсу ІДР, це було знаком що я на вірному шляху. І активно почала втілювати все те, що обіцяла собі і людям, які в мене повірили і не повірили)
Яку мету ти ставила собі і проекту?
Мета проекту - проводити тренування з різних напрямків під відкритим небом.
Місія –  оздоровлення  та навчання різних верств населення здоровому способу життя,
формування дозвілля за допомогою безкоштовних та доступних занять на природі під керівництвом професійних інструкторів, лекторів.
Ті цифрові показники, які я хотіла втілити за весну-літо, наприклад, 50 проведених тренувань,1 фестиваль, вдалося перевиконати, адже за період проекту відбулося близько 100 різних безкоштовних занять і 2 фестивалі, а також ми брали участь у організації святкування Дня Міста.
Як саме ти шукала ресурси та команду для втілення своєї ідеї?
З тренерами ми домовились про безкоштовні заняття, натомість дали їм можливість показати себе і прорекламували. Колонки та музичний супровід надало комунальне підприємство "Дирекція Парків", шукали спонсорів та заохочувальні подарунки від спортивних магазинів. Афіші робили самі. Команда зібралась гарна, кожен на власному ентузіазмі робив свою роботу.  Про нас писали в газетах та знімали на телебаченні.  Інформація про проект поширювалась, але відвідуваність була від 5 до 30 людей на одне заняття. Хоча були завзяті люди, які регулярно відвідували тренування.
Чого точно не варто робити молодим людям, які реалізовують свій перший проект?
Коли тебе щось дуже захоплює (в моєму випадку це реалізація проекту Фітнес Open Air), не варто забувати про себе і свою сім'ю. І перед тим як щось робити корисне для громади, подумати, чи справді воно потрібно комусь, крім тебе.
Загалом вважаєш проект успішним?
Проектом я задоволена, він знайшов своє продовження, хтось відкрив себе по-новому, почався резонанс, інші відчули в собі сили щось схоже робити, в парках збільшилась кількість різних груп, що займаються своїм видом спорту.  
Фітнес Open Air матиме продовження наступної вести?
Так, проект плануємо продовжувати в наступному сезоні весна – літо 2016, якщо зберемо знову команду та знайдемо нових волонтерів. 
А які плани на зиму?
Зараз я зайнялась новим проектом «Мами Черкас» - це спільнота активних мам, які прагнуть розвиватися, також планую провести стріт-арт фестиваль.

Що дав тобі особисто конкурс ІДР-2015?

ІДР – це можливість знайти однодумців, загорітися новими ідеями та навчитись, як ці ідеї реалізовувати на високому рівні. Для мене ІДР, не перебільшую, це новий етап в житті та крок до того життя, про яке мрію.  Це можливість відкрити себе по-новому та створити ту реальність, про яку мрієш. Я дуже вдячна його засновникам за їх працю та ентузіазм.
All Posts
×

Almost done…

We just sent you an email. Please click the link in the email to confirm your subscription!

OKSubscriptions powered by Strikingly